Gençlik Olimpiyatları Yolcusu Nazlıcan İnci

Yaz Gençlik Olimpiyat Oyunları kota puan müsabakalarından, Uluslar arası Gençler Badminton Turnuvası 13 – 15...

Devamını oku...
Büyükler Türkiye Şampiyonası Talimatı'2018

BÜYÜKLER TÜRKİYE BADMİNTON...

Devamını oku...
-Yeni- 15 Yaş Altı Türkiye Ranking Sistemi

2018 Yılında 15 Yaş Altı Türkiye Ranking Sistemi denenecektir. Sistemin...

Devamını oku...
Antrenör Vize Talimatı-2018

ANTRENÖR VİZE TALİMATI-2018

İllerimizde aktif antrenörlerimizi tespit etmek, müsabakalarda...

Devamını oku...

 Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 6. Türkiye Badminton Şampiyonası 04 – 06 Nisan 2017 tarihleri arasında Manisa / Atatürk Spor Salonunda başladı.

Şampiyona, ilk gününde açılış töreni ile başladı. Müsabakalar 3 gün sürecektir. 6.sı düzenlenen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü 6. Türkiye Badminton Şampiyonası’na 50 ilden 446 sporcu katıldı.

Açılış törenine, Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan, Manisa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Hatun Sarıkaya, Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, Karaman Genclik Hizmetleri ve Spor Il Muduru ve ayni zamanda Türkiye Badminton Federasyonu Asbaskani Hayati Kisacik ve Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile Yanında Destek Hizmetleri Daire Başkanı Hakkı Biliç katılımda bulundular.

Badminton Federasyon Başkanı Murat Özmekik; ‘' Türkiye Badminton Federasyonu olarak 2008 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı arasında imzaladığımız protokol çerçevesinde 4-6 Nisan 2017 tarihlerinde Manisa Atatürk Spor Salonunda Çocuk Yurtları, Sevgi evleri ve kuruluşlara bağlı çocuklara arasında bu yıl 6. Türkiye Badminton Şampiyonasını yapıyoruz. 

Badminton Federasyonu olarak Sosyal Sorumluluk projesi temelinde ülkemizin güzel insanlarına yatırım yapmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz 'Bir insanın kazınımı bütün insanlığın kazanımı gibidir'' ve '' insanların en hayırlısı onlara faydalı olandır'' anlayışıdır.

 Hz.Muhammet (S.A.V) kendi yetimini veya başkasına ait yetimi himaye eden kimseyle ben cennette şöyle yan yana bulunacağız'' buyurmuştur, bizlerde bu müjdeye kavuşma anlayışı ile çalışıyoruz.

Kaynakları bizlerden esirgemeyen başta Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a, Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan'a ve Spor Toto Teşkilat Başkanımız Mehmet Muharrem Kasapoğluna teşekkür ediyorum.

Daha fazla madalya ve ülkemizin güzel insanlarına daha fazla yatırım için kendilerinden desteklerinin artarak devamını diliyorum. '' dedi.

           

 

rezervasyon konaklama

Sporcularımız

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Federasyon Bilgi Sistemi

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Dopingle Mücadele

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Bilgi Bankası

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Formlar