Gençlik Olimpiyatları Yolcusu Nazlıcan İnci

Yaz Gençlik Olimpiyat Oyunları kota puan müsabakalarından, Uluslar arası Gençler Badminton Turnuvası 13 – 15...

Devamını oku...
Büyükler Türkiye Şampiyonası Talimatı'2018

BÜYÜKLER TÜRKİYE BADMİNTON...

Devamını oku...
-Yeni- 15 Yaş Altı Türkiye Ranking Sistemi

2018 Yılında 15 Yaş Altı Türkiye Ranking Sistemi denenecektir. Sistemin...

Devamını oku...
Antrenör Vize Talimatı-2018

ANTRENÖR VİZE TALİMATI-2018

İllerimizde aktif antrenörlerimizi tespit etmek, müsabakalarda...

Devamını oku...

BÜYÜKLER MİLLİ TAKIM SEÇME TALİMATI PURSAKLAR İLÇE SPOR SALONU 10-12 TEMMUZ 2017

( KATILIM LİSTESİ )

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

2020 Olimpiyatlarına kota alma şansı olan sporcuları belirlemek ve 2017 yılı içerisinde gidilmesi düşünülen Olimpiyat kota puan müsabakalarına katılacak sporcuları belirlemek amacıyla Milli Takım seçmesi yapılacaktır.

Katılım Şartları;

1-Doğum tarihleri; 1982-2003 doğumlular.

2-Son 3 yıl içerisinde (2015-2016-2017 yılları) Uluslararası müsabakalarda oynamış olmak,

SON BAŞVURU TARİHİ : Katılım formu 05 Temmuz 2017 Mesai bitimine kadar federasyonumuzun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atılacaktır.

Genel Açıklamalar:

- Seçmeler olimpiyatlara katılma hedefimiz olan 3 kategoride (Tek erkekler, Tek bayanlar ve Çift bayanlar) yapılacaktır. Bir sporcu en fazla iki kategoride oynayabilecektir.

- Olimpiyatlara katılma hedefi olmayan Çift Erkekler ve Karışık Çiftlerde de kendi imkanları ile Olimpiyat kota puan maçlarına gitmek isteyenler için seçme yapılacaktır, kaç kişinin kendi imkanları ile gideceğine başvuru sayısına göre karar verilecektir.

- 2017 yılı Büyükler Türkiye Badminton Şampiyonası’nda ilk üçe giren sporcular ve olimpiyat havuzunda yer alanlar bu seçmeye katılmayacak olup, seçmelerde başarılı olarak sayılacaklardır.

- Seçmeler sonunda; dereceye giren sporcularımız ekte belirtilen Tabloya göre puan turnuvalarına gönderilecektir. (Tablo için tıklayınız)

Not: Uçakla gidilecek turnuvalarda belirlenen kontenjanlarda daralma söz konusu olacaktır. Uçakla gidilecek kontenjana federasyonumuz bütçe imkanları doğrultusunda karar verilecektir.

- Seçme maçlarında maç başına Federasyonumuz 3 adet, üçüncü sete uzaması halinde dördüncü tüytop topu temin edecektir. Daha fazla kullanımlarda sporcu kendi imkanıyla karşılayacaktır.

 - Seçmelerde sistem katılımcı sayısına göre belirlenecek; Teknik kurul ve Federasyonumuz yönetim kurulu tarafından ilan edilecektir.

- Federasyonumuz ve  teknik kurulu seçmede gerekli gördüğü değişiklikleri yapmakta yetkilidir.

Harcırah:

Seçmelerde tek erkeklerde ilk 4, tek bayanlarda ilk 4, çift bayanlarda ilk 2’ye giren sporculara ve antrenörüne bir gün öncesi, bir gün sonrası ve seçme günleri harcırahı ve yol ücreti ödenecektir. 

Seçmelerde İl kafile listesinde yer alan ve dereceye giremeyen sporcu, antrenör ve idarecilerin gidiş-dönüş otobüs yol ücretleri ve harcırahları bütçe imkanları uygun olduğu taktirde İl Müdürlüklerince karşılanabilir.

Başvurular kulüp veya antrenör onaylı olarak gönderilecektir.

rezervasyon konaklama

Sporcularımız

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Federasyon Bilgi Sistemi

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Dopingle Mücadele

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Bilgi Bankası

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Formlar