Genç Badmintoncular Durmak Bilmiyor

Gelecek vadeden Genç Milli Badmintoncular Yunanistan’da gerçekleşen Hellas Gençler Badminton Turnuvasında 1...

Devamını oku...
Şampiyon Zehra Erdem ve İlayda Nur Özelgül

 Yunanistan’ın Kalamarına kentinde düzenlenen Hellas Uluslararası Badminton Turnuvasında milli badmintoncular...

Devamını oku...
Badminton 17 Yaş Milli Takımından 9 Madalya

Hebar Uluslararası 17 Yaş Altı Açık Badminton Turnuvası bugün yapılan final maçları ile sona erdi. 13 ülkeden...

Devamını oku...

09-12 Ağustos 2018 tarihlerinde Bulgaristan/Pazarcık'ta Gençler Puan Turnuvası yapılacaktır. 19 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası'nda teklerde ilk 4, çiftlerde ilk 2'ye giren sporcuların giderleri de federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

Ancak Pazarcık turnuvası son başvuru tarihi 10 Temmuz 2018 olduğundan şampiyonanın bitiş tarihine yetişmemektedir. Bu nedenle sporcularının Pazarcık turnuvasına katılmasını isteyen antrenörlerimizin, federasyonumuz sitesinde yer alan kendi imkanı formunu doldurarak en geç 04 Temmuz 2018 tarihine kadar bize göndermesi gerekmektedir. Şampiyona sonucuna göre, teklerde ilk 4 ve çiftlerde ilk 2'ye giremeyen sporcuların, antrenörlerinin talebine göre ya başvuruları iptal edilecek, ya da kendi imkanları ile gideceklerdir. 

Ayrıca; 13-16 Ağustos 2018 tarihlerinde Bulgaristan'da yapılacak olan Olimpiyat Elemesi Puan Turnuvası'na Olimpiyat Havuzunda olan sporcular ve 2018 Büyükler Balkan Şampiyonası Milli Takımında yer alan diğer sporcular (Harcırahsız) federasyonumuz imkanı ile katılacaktır. Ayrıca olimpiyat havuzu seçmesinde teklerde ilk 3'e giren Enis Sesalan (Harcırahsız) da kadroya dahil edilmiştir.

rezervasyon konaklama
tv 1

Sporcularımız

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Federasyon Bilgi Sistemi

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Dopingle Mücadele

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Bilgi Bankası

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Formlar