17 Yaş Altı Uluslararası Badminton Turnuvası Milli Takım Talimatı

17 YAŞ ALTI ULUSLARARASI BADMİNTON TURNUVASI MİLLİ TAKIM TALİMATI

Devamını oku...

Şampiyon Nazlıcan İnci-Bengisu Erçetin

Avrupa Gençler Ranking Badminton Turnuvası 09 – 12 Ağustos 2018 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Pazarcık şehrinde gerçekleşti.

Devamını oku...
15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası (Final) Talimatı

15 YAŞ ALTI TÜRKİYE BADMİNTON ŞAMPİYONASI (FİNAL...

Devamını oku...
Önemli Duyuru!!!

09-12 Ağustos 2018 tarihlerinde Bulgaristan/Pazarcık'ta Gençler Puan Turnuvası yapılacaktır. 19 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası'nda teklerde ilk 4, çiftlerde ilk 2'ye giren sporcuların giderleri de federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

Ancak Pazarcık turnuvası son başvuru tarihi 10 Temmuz 2018 olduğundan şampiyonanın bitiş tarihine yetişmemektedir. Bu nedenle sporcularının Pazarcık turnuvasına katılmasını isteyen antrenörlerimizin, federasyonumuz sitesinde yer alan kendi imkanı formunu doldurarak en geç 04 Temmuz 2018 tarihine kadar bize göndermesi gerekmektedir. Şampiyona sonucuna göre, teklerde ilk 4 ve çiftlerde ilk 2'ye giremeyen sporcuların, antrenörlerinin talebine göre ya başvuruları iptal edilecek, ya da kendi imkanları ile gideceklerdir. 

Ayrıca; 13-16 Ağustos 2018 tarihlerinde Bulgaristan'da yapılacak olan Olimpiyat Elemesi Puan Turnuvası'na Olimpiyat Havuzunda olan sporcular ve 2018 Büyükler Balkan Şampiyonası Milli Takımında yer alan diğer sporcular (Harcırahsız) federasyonumuz imkanı ile katılacaktır. Ayrıca olimpiyat havuzu seçmesinde teklerde ilk 3'e giren Enis Sesalan (Harcırahsız) da kadroya dahil edilmiştir.

rezervasyon konaklama

Sporcularımız

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Federasyon Bilgi Sistemi

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Dopingle Mücadele

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Bilgi Bankası

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Formlar