13 Yaş Badminton Milli Takımından 12 Madalya

13 Yaş Altı Balkan Badminton Şampiyonası, 19 – 21 Ekim 2018 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Perushtitsa şehrinde sona erdi.

Devamını oku...
Aliye Demirbağ'dan Bronz Madalya

2020 Tokyo Olimpiyatına kota puan veren müsabakalardan Yonex Dutch Open Badminton Turnuvası 09-14 Ekim 2018...

Devamını oku...
Milli Takım, Yavru Vatanda Şampiyon Oldu

Bu yıl 18. düzenlenen Uluslar arası Dr. Fazıl Küçük Spor Oyunları 12-14 Ekim 2018 tarihleri arasında KKTC’de...

Devamını oku...
Masterler ve Halk Badminton Kupası

Federasyonumuzun almış olduğu karar gereği; Veteranlar Şampiyonalarına yeni bir düzenleme yapılmıştır. 2018...

Devamını oku...

09-12 Ağustos 2018 tarihlerinde Bulgaristan/Pazarcık'ta Gençler Puan Turnuvası yapılacaktır. 19 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası'nda teklerde ilk 4, çiftlerde ilk 2'ye giren sporcuların giderleri de federasyonumuz tarafından karşılanacaktır.

Ancak Pazarcık turnuvası son başvuru tarihi 10 Temmuz 2018 olduğundan şampiyonanın bitiş tarihine yetişmemektedir. Bu nedenle sporcularının Pazarcık turnuvasına katılmasını isteyen antrenörlerimizin, federasyonumuz sitesinde yer alan kendi imkanı formunu doldurarak en geç 04 Temmuz 2018 tarihine kadar bize göndermesi gerekmektedir. Şampiyona sonucuna göre, teklerde ilk 4 ve çiftlerde ilk 2'ye giremeyen sporcuların, antrenörlerinin talebine göre ya başvuruları iptal edilecek, ya da kendi imkanları ile gideceklerdir. 

Ayrıca; 13-16 Ağustos 2018 tarihlerinde Bulgaristan'da yapılacak olan Olimpiyat Elemesi Puan Turnuvası'na Olimpiyat Havuzunda olan sporcular ve 2018 Büyükler Balkan Şampiyonası Milli Takımında yer alan diğer sporcular (Harcırahsız) federasyonumuz imkanı ile katılacaktır. Ayrıca olimpiyat havuzu seçmesinde teklerde ilk 3'e giren Enis Sesalan (Harcırahsız) da kadroya dahil edilmiştir.

rezervasyon konaklama

Sporcularımız

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Federasyon Bilgi Sistemi

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Dopingle Mücadele

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Bilgi Bankası

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Formlar