DİKKAT:

7 Kasım 2012 günü başlatılması planlanan I. Kademe Antrenörlük Kursu Yeterli Sayıya ulaşılmadığından dolayı 19 Kasım 2012 tarihine ertelenmiştir.

19 - 30 Kasım 2012 tarihleri arasında I. Kademe Antrenörlük Kursu Ankara ilinde düzenlenecektir.

Kurs Programı:

19-24 Kasım 2012 Teorik  (Pursaklar İlçe Spor Salonu)

25-30 Kasım 2012 Uygulama (Pursaklar İlçe Spor Salonu)

Ayrıntılı Bilgi İçin : 0312.3108054

 

İllerden gelen talep doğrultusunda yeterli sayıya  ulaşıldığında  kurslar açılacaktır.

4 Adet vesikalık fotoğraf (sakalsız ve kravatlı).

Kurs katılım formu.(Kurs Eğitim Yöneticisi tarafından kursiyerlere verilecek olup form eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalanacaktır.) Antrenörlük belgeleri doldurulan form bilgilerine göre hazırlanacağından hata durumunda kursiyer sorumlu tutulacaktır.

Diploma sureti (noter tasdikli veya kamu kurum ve kuruluşlarından aslı gibidir onaylı).(Onaysız diploma suretleri kesinlikle Federasyonumuz tarafından kabul edilmeyecektir.) Öğrenci ise öğrenci belgesi (aslı).(Fotokopi ve faks olan öğrenci belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı (aslı).(Fotokopi ve faks olan cezasız belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Sağlık raporu (sağlık ocaklarından aslı).(Fotokopi ve faks olan sağlık raporları kesinlikle Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Savcılık iyi hal kağıdı (aslı).(Fotokopi ve faks olan savcılık belgeleri Federasyonumuz tarafından kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Nüfus cüzdanı sureti (TC. Vat. No ve resimli).

Kursa katılacak adaylar Ankara Garanti Bankası GSGM Anafartalar Şubesi 711-6299430 nolu hesabına Badminton Antrenörlüğü için250 tl yatıracaklardır.

 

II. Kademe Antrenörlük Kursiyerlerinden I. kademedeki Belgelerin yanı sıra aşağıdaki belgelerde istenecektir.


II. Kademe Antrenörlük Kursuna katılacak kursiyerlerden I. Kademe Antrenör olarak bir kulüpte 1 yılı askın süredir antrenörlük yaptığını gösterir belge.(imzalı mühürlü)

I. Kademe Antrenörlük Belgesinin aslı ( II. kademe kursa katılacaklarda I. kademe antrenörlük belge düzenleme tarihi üzerinden itibaren 1 yıl geçmiş olmasına bakılacaktır.)

II. Kademe Antrenörlük Kursana katılacak adaylar Ankara Garanti Bankası GSGM Anafartalar Şubesi 711-6299430 nolu hesabına Badminton Antrenörlüğü için 500 tl yatıracaklardır.

KASIM AYINDAN İTİBAREN GEÇERLİ KURS ÜCRETLERİ

1.KADEME KURS ÜCRETİ:250,00 TL

2. KADEME KURS ÜCRETİ:500.00 TL

3.KADEME KURS ÜCRETİ:600.00 TL

4.KADEME KURS ÜCRETİ:750.00 TL