Son Başvuru Tarihi 01 Ağustos 2013.

Seçmelerde teklerde ilk 6'ya giren ve çiftlerde ilk 3'e girenlere 4 günlük tam harcırah ve yol ücreti ödenecektir.

Milli takım kamp kadrosu : Teklerde ilk 4, çiftler ve karışık çiftlerde ilk 3 milli takım kampına kalacaktır.

Yurt dışı kadrosu : Teklerde ilk 3'e giren, çift ve karışık çiftlerde ilk 2'ye girenler 15 Yaş Altı Balkan Şampiyonası'na gidecektir.

DÜZELTME NOT : 29 Temmuz 2013 tarihi itibari ile Sırbistan ile görüşülmüş olup, kontenjan en fazla 5 erkek + 5 bayan sporcu ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle Yurt Dışı kadrosu teklerde ilk 2'ye giren, çift ve karışık çiftlerde 1.ler olarak düzeltilmiştir. Antrenörlerimize duyurulur. Seçmeler neticesinde sporcu kontenjanı 4 erkek + 4 bayanın altına düştüğü takdirde öncelikle teklerde 3.olan sporcular milli takıma alınacaktır. Daha sonra çift erkek, çift bayan ve karışık çiftlerde 2.olanlardan takviye yapılacaktır.

Antrenör olarak en fazla sporcusu milli takıma giren 2 antrenör yurt dışına görevlendirilecektir. Daha fazla antrenör görevlendirilmesi hususuna Federasyon Başkanı ve Yönetim Kurulu karar verecektir.

Harcırah/Ödeme : Dereceye giren 1-4 sporcunun 1 antrenör veya 1 idarecisinin, 5-10 sporcunun 2 antrenör veya 1 antrenör-1 idarecisinin, gidiş-dönüş otobüs yol ücretleri ve günlük harcırahları Federasyonca ödenecektir.

Sporcu ve antrenörler istedikleri yerde kalmakta serbesttirler.

NOT: Bafra Kamp Merkezi tam pansiyon 20TL'dir. Kalmak isteyenler rezervasyon yaptırmak zorundadır. Ayrıca kamp merkezinde kalmak isteyenler, kamp merkezi kalite standartlarını ve şartlarını kabul etmiş sayılırlar.