Türkiye Badminton Federasyonu İl Temsilcileri 03 Mart 2018 tarihinde Ankara’da toplandı.

Ankara Keçiören’de bulunan Türkiye Badminton Federasyonu Badminton Olimpiyatlara Hazırlık Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda Federasyon Başkanı Murat Özmekik ve Genel Sekreter Hayatı Kısacık başta olmak üzere; MHK Üyesi A. Naci Kargı, Teknik Kurul Üyesi Fatih Kaymaz, Eğitim Kurulu Üyesi Ramazan İmamoğlu ve Zafer Şahin ile birlikte Badminton İl Temsilcileri katıldı.

Başkan Murat Özmekik’in açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, federasyon faaliyetleriyle ilgili bilgi verildi. Federasyon Genel Sekreteri Hayati Kısacık ’ta bundan sonra Federasyonda her konuda camianın hizmetinde olduğunu ve tekrar 3 yıl aradan sonra bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Federasyon Muhasebecisi Serpil Şimşek ve Ebru Türker’in Dinamik Spor Bilgi Sistemiyle ilgili katılımcılara eğitim verildi. Ardından Teknik Kurul üyesi Fatih Kaymaz 15 Yaş Kategorisinde yeni başlanacak olan Bronz, Gümüş, Altın, Elmas turnuvalarla ilgili bilgi verdi.

Eğitim Kurulu Başkanı Ramazan İmamoğlu ve Eğitim Kurulu As Başkanı Zafer Şahin Antrenörlük kursları ilgili bilgi verirken, MHK As Başkanı Naci Kargı da Hakemlik kursları ile ilgili bilgiler verdi.

Toplantı sonrası Badminton İl Temsilcileri arasında yapılan Badminton Turnuvasında Nevşehir İl Temsilcisi Mehmet Tural 1. olurken Turnuvaya katılan Federasyon Başkanı Murat Özmekik 2.oldu. Toplantı İl Temsilcileri ile fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.