2020 ANTRENÖR VİZESİ (TELAFİ)

Antrenör Vize Tarih : 04 Mart 2020   Saat: 10.00-14.00

Yer : Türkiye Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezi

Antrenör Vize Katılımcı Ücretleri : 1.Kademe : 100 TL, 2.Kademe : 200 TL, 3.Kademe : 250 TL, 4.Kademe : 300, 5.Kademe 300 TL

Başvuru Yeri : e-Devlet Spor Bilgi Sistemi (Lütfen kademenize dikkat ederek başvurunuzu yapın)

Başvuru Tarihleri : 19 Şubat-02 Mart 2020

Genel Açıklamalar

1-Gençlik Spor Bakanlığı personeli antrenörlerimizden vize ücreti alınmayacaktır. Ancak Vizeye katılmaları zorunludur. Vizeye katılan antrenörlerimiz personel kimliklerini ibraz etmek zorundadırlar.

2-Federasyonumuz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinin 2020 yılı faaliyetlerinde görev almak isteyen antrenörlerin, kamu kurum ve kuruluşlarında vb. görev alacak antrenörlerin bu Vizeye katılmaları zorunludur.

3-Vizeye katılmayan antrenörler; Türkiye Şampiyonaları, Okul Sporları, Anadolu Yıldızlar Ligi vb tüm faaliyetlerde oyun alanına alınmayacaktır.

4-Antrenörlerimizin Vize, yol giderleri ile diğer masrafları kendilerince karşılanacaktır. İl kafile listesinde yer alan antrenörlerin gidiş-dönüş otobüs yol ücretleri ve harcırahları bütçe imkanları uygun olduğu taktirde İl Müdürlüklerince karşılanabilir.

5-2020 yılı Vizeli Antrenörlerimizin isim listeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerine gönderilecek ve internet sitemizde yayınlanacaktır.

6-E-Devletten yapılan başvurular sonunda alınacak referans numarası ile federasyonumuzun Halk Bankası hesabına katılım ücreti yatırılacaktır.